Zasady rekrutacji na studia podyplomowe

1. Kandydat zapoznaje się z oferta studiów.

2. Po wstępnej decyzji o podjęciu studiów kandydat skałada wymagane dokumenty rekrutacyjne:

3. Wykaz dokumentów:

4. Kandydat zaproszony jest na spotkanie organizacyjne, organizować je będziemy po zebraniu grupy w siedzibie Centrum Kształcenia Nauczycieli w Gliwicach. Na spotkanie zostaną zaproszeni kandydaci, którzy spełnili punkt 2 w procedurze rekrutacji.

5. Kandydat podpisuje na spotkaniu umowę na studia podyplomowe i opłaca pierwszą ratę czesnego.

6. Na spotkaniu organizacyjnym podpisywane są umowy na studia, wydawane zaświadczenia o podjęciu studiów, omawiany tryb i tok studiów oraz przeprowadzone jest szkolenie z zakresu korzystania z platformy e-learnikowej. Podczas spotkania podawany jest też terminarz konsultacji, zajęć i  sesji egzaminacyjnych.

CENNIK STUDIA PODYPLOMOWE 2023-2024

Przyklady obliczeń czesnego:

Wysokość czesnego podana jest w cenniku studiów podyplomowych:

Podstawowe zniżki:

Zniżka za drugi kierunek obliczana jest zawsze z ceny standardowej (bez innych zniżek, z których korzysta student.) Zniżka 50% za drugi kierunek dotyczy czesnego niższego.